Oferta

 

...Są chwile w życiu, które chce się dzielić z najbliższymi...Witamy w naszej pracowni,

w miejscu, w którym zrealizujesz unikatowy pomysł na prezent.

Jesteśmy po to, aby stworzyć coś pięknego i wyjątkowego dla ważnych dla Ciebie osób.

Oferujemy eleganckie i niebanalne kartki oraz zaproszenia na chrzest, komunię, ślub, urodziny, imieniny, gratulacje z okazji narodzin córeczki lub synka i wiele innych ważnych wydarzeń w życiu.

Indywidualnie przygotowana papeteria, zwraca uwagę estetycznymi projektami, przyciągającymi wzrok zaproszonych osób poprzez wyjątkową i efektowną formę zaproszeń. Wyróżniamy się dbałością o detale i różnorodnością wzorów i stylów zaproszeń i kartek. Przywiązujemy dużą uwagę do jakości papieru, kolorystyki i nadruku, a naszą papeterię wykonujemy z najwyższą starannością od etapu przygotowania projektu do pakowania gotowego zamówienia. Cechuje nas precyzja oraz poczucie estetyki i wyczucie piękna.

W naszej ofercie znajdziecie zarówno klasyczne i proste projekty z uniwersalnymi motywami, a także projekty nowoczesne i nietypowe w nowych i odważnych formatach i kolorach dla poszukujących odmiany i wyróżnienia się.

Wykonane przez nas zaproszenia na chrzest, ślub czy komunię to wysokiej klasy papeteria, która będzie nie tylko piękna w formie ale będzie także świetną pamiątką z ważnych wydarzeń.

Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie Klientów, wszystkie zamówienia są dla nas równie ważne i w każde wkładamy dużo serca i precyzji.

Używamy całej naszej wiedzy i doświadczenia, aby ostateczny efekt zaproszenia lub pamiątki zachwycił Ciebie i osoby bliskie Twojemu sercu.

...wszystkie wzory powstają w naszej pracowni... inspiracje są wszędzie ...Dołącz do nas:)

Sprawdź nasze aukcje: